רתיבה דבור עלי סאלח

נעים להכיר!

שמי רתיבה דבור עלי סלאח, בעלים ומנכ"לית של RMD, יעוץ וליווי עסקי ארגוני.
יועצת ארגונית ועסקית ומרצה לתואר שני במנהל עסקים בקריה האקדמית אונו. בעלת תואר ראשון במדעי ההתנהגות,MBA  במנהל עסקים, תעודת מאסטר NLP.

לאחר 15 שנה בתחומי הייעוץ הארגוני והעסקי, הקמתי את חברת RMD, המתמחה בייעוץ ארגוני ועסקי ליזמים, חברות, מנכ"לים, מנהלים ורשויות.

הייחוד של הייעוץ שאני מעניקה, הוא בשילוב הידע המקצועי והניסיון הרב שצברתי בתחום הארגוני והעסקי, לצד התמחותי בשיטת NLP , המובילה לפריצת דרך מחשבתית ולהנעה לפעולה. שילוב עולמות הידע מוביל לייעוץ אפקטיבי ושונה, הכולל את ניתוח צרכי הארגון, הגדרת מטרות ויעדים, מתן כלים ייחודיים, מציאת פתרונות יצירתיים לאתגרים ועוד, תוך ליווי צמוד של המנהל לאורך כל התהליך עד להצלחה.

הכלים והטכניקות של שיטת NLP, מאפשרים לייצר שינוי בתת מודע, המוביל לשליטה במחשבות, שינוי דפוסים ואמונות מגבילות. שילוב NLP בעסקים מאפשר להשיג שינוי יעיל עם תוצאות מידיות, המחזיקות לאורך זמן. המנהלים לומדים לשפר את היכולות שלהם במגוון תחומים כמו: ניהול מו"מ, ניהול זמן, הנעת עובדים וקבלת החלטות. בזכות השיטה, המנהלים משפרים את דרכי ההתקשרות שלהם עם העובדים והעמיתים שלהם, לומדים לקרוא טוב את האנשים סביבם וכיצד להשפיע עליהם.

הייעוץ הארגוני והעסקי בשיטת NLP, מוביל להשגת המטרות הרצויות ולהצלחה בעולם העסקים.

שרותי החברה כוללים:
• ליווי הנהלות של ארגונים
• ליווי בעלים/מנכ"לים של חברות ועסקים
• הרצאות
• סדנאות ודינמיקה קבוצתית
• אבחון ארגוני על בסיס ראיונות עובדים

על לקוחותיי המובילים נמנים:
ג'וינט ישראל, רשויות מקומיות,  מרכז "ת.י.ה" – לתרבות יצירה והעצמה, עמותת "דרייב", עמותת "אפשר אחרת", חברת "לוטם", הרשות להתנדבות, עסקים קטנים במגוון תחומים ועוד…

אני מזמינה אתכם: בעלי חברות ועסקים, מנכ"לים ויזמים, להתנסות בייעוץ ארגוני ועסקי ייחודי ופרקטי, שיוביל אתכם הכי רחוק שאפשר.

לקביעת פגישה צרו עמי קשר: 054-5949047
או מלא את הטופס כאן ⇓

שלכם, 
רתיבה דבור עלי סאלח
יועצת ומלווה עסקית ארגונית בשיטת NLP

סגירת תפריט